Dom wolnostojący, 228 m2, Radwanice

Dom wolnostojący na sprzedaż, Radwanice

Cena: 1 390 000 PLN

6 096 PLN/m2

Beata Łukasiewicz
nr licencji: 2412
601732146
mieszkania@magnus.wroc.pl

Opis

Polecam komfortowy, 8-pokojowy dom wolnostojący na dużej i zagospodarowanej działce inwestycyjnej, w Radwanicach.
Działka o pow. prawie 25 arów jest zabudowana domem. Dom może być elegancką siedzibą firmy np. usługowej lub małym pensjonatem lub też przeznaczony pod inną działalność gospodarczą albo komfortową siedzibą rodziny wielopokoleniowej.
Działka z domem znajduje się na końcu zamkniętej i cichej ulicy, za domem tereny rekreacyjne. Działka na terenie oznaczonym w planie zagospodarowania jako usługowy (35U). Bliżej ulicy Wrocławskiej znajdują się obiekty usługowe i nieuciążliwie produkcyjne. Teren przeznaczony na usługi, handel, rzemiosło oraz obsługę podróżujących drogą krajową 456.
Działka pięknie zagospodarowana - zarówno przed domem jak i za nim znajdują się stare nasadzenia. Nowe ogrodzenie całej posesji, z dwoma wjazdami, oraz świeżo wyremontowane tarasy.
Dom zbudowany w 2002 r. ma oryginalnie zaprojektowaną bryłę, połączoną z garażem dwustanowiskowym łukowym przejściem. Dach kryty gontem, dom z cegły. Rozkład pomieszczeń na parterze:
- wchodzi się przez szerokie drzwi do hallu, otwierającego się na dzienną przestrzeń salonu z kominkiem, doświetlonego dużymi oknami tarasowymi, oraz jadalnię. Łączna powierzchnia widocznej części to ok. 60 m2.
- kuchnia (25 m2) nie jest z hallu widoczna, znajduje się bowiem za rogiem, przy jadalni. Zarówno z jadalni jak i z kuchni jest wyjście na taras. Z niego po schodkach wychodzi się do pięknego ogrodu, wyposażonego w osobne ujęcie wody, altankę, wędzarnię itp.
- na lewo od wejścia - WC dla gości, oraz ok. 8 m2 pokój pełniący rolę gabinetu,
- na prawo przy wejściu kolejny, 12 m2 pokój - sypialnia gościnna, pokój przyjęć interesantów itp.
- z hallu wiedzie długi, lecz łagodny ciąg schodów na użytkowe poddasze.
- do domu jest dodatkowe wejście z boku, z przejścia łukowego, prowadzące przez pomieszczenie gospodarcze, wyposażone w kabinę prysznicową, pralkę, piece gazowe.
Poddasze użytkowe to:
- hall pełniący role drugiego salonu - ok. 25 m2, z którego znajduje się wyjście na balkon, oraz do kilku oddzielnych sypialni
- sypialnia małżeńska ok. 16 m2,
- 2 pokoje dziecięce - po ok. 10 m2 każdy
- salon kąpielowy (16 m2) z wanną, kabiną, sedesem, bidetem i podwójną umywalką
- kolejny ok. 30 m2 pokój-salon, czytelnia. Z niego wejście do pomieszczenia możliwego do zaadaptowania, obecnie używanego jako strych.
Przepiękny ogród, zagospodarowany licznymi nasadzeniami. Miejsca do relaksacji, wędzarnia, altana ogrodowa. Część warzywna, ule. Taras okalający dom z dwóch stron to także piękne miejsce do wspólnego biesiadowania. Teren ogrodzony, stworzony klimat kameralności.
Z boku domu zbiornik na gaz, napełniany raz w roku za kwotę 5000 zł, wystarcza na ogrzanie domu oraz podgrzanie wody. Poza gazem, w domu jest system ogrzewania kominkowego. W każdym pomieszczeniu są nawiewy ciepłego powietrza z kominka. Dom po kapitalnym remoncie dachu, wymianie okien, lukarn i kominów!

Serdecznie polecam, jest wiele możliwości wykorzystania potencjału tego domu. Zaletą jest sąsiedztwo - działka z prawej strony jest pusta, niezabudowana, na tyłach sąsiedztwo domu mieszkalno-usługowego, z lewej - pola i ścieżki rowerowe. Nie ma wiele domów mieszkalnych w pobliżu, co sprawia, że w weekendy jest tu ciszej niż na osiedlach domów jednorodzinnych. Wielkość działki pozwala na intymność mieszkańców. Do przystanku komunikacji miejskiej zarówno w stronę Wrocławia jak i Siechnic - 5 minut piechotą. Szkoła podstawowa w odległości 10 minut piechotą. Sklep spożywczy w pobliżu, Biedronka w centrum Radwanic przy ul. Wrocławskiej.
Zapraszam na niezobowiązującą prezentację, u nas Kupujący nie płaci prowizji za pośrednictwo.
Beata Łukasiewicz
tel. 601 732 146
Biuro Nieruchomości MAGNUS,
Wrocław, ul. Krakowska 52 nr lok 1,
tel. 717927275.
Pośrednik odpowiedzialna zawodowo Alicja Franczyk, licencja zawodowa nr 2412.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art 66 par 1 Kodeksu Cywilnego.

Oferta nr 49890940 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 49890940
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 390 000 PLN
Cena za m2 6 096 PLN
Liczba pokoi 8
Piętro Parter
Liczba pięter 1
Powierzchnia 228 m2
Powierzchnia działki 2 431 m2
Miejscowość Radwanice
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat wrocławski
Gmina Siechnice
Własność własność
Przeznaczenie dowolne
Rok budowy 2002
Ogrzewanie gazowe
Dojazd utwardzona/szutrowa
Ogrodzenie metalowe
Szerokość frontu 31.00 m
Kształt działki prostokat
Balkon Tak
Garaż przy budynku
Materiał cegła
Metraż łazienek 5 m2
Metraż kuchni 25 m2
Położony w na przedmieściach
Rodzaj okien plastikowe