Grunty - działka budowlana, 1 336 m2, Wrocław

Grunty - działka budowlana na sprzedaż, Wrocław, Psie Pole

Cena: 450 000 PLN

337 PLN/m2

Beata Łukasiewicz
nr licencji: 2412
601732146
mieszkania@magnus.wroc.pl

Opis

Oferuję na sprzedaż ponad 13-arową działkę budowlaną na Psim Polu, osiedle Pawłowice.
Ważne: Kupujący nie płaci prowizji za pośrednictwo. Działka o pow. dokładnie 1336 m2 leży na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, oraz zabytkowych willi, w sąsiedztwie nowo wybudowanych lub będących w budowie domów. Usytuowana w drugiej linii zabudowy od ulicy. Ta ulica posiada nazwę, lecz w praktyce jest obecnie drogą gruntową, którą trzeba dojechać przez ok. 300 m, skręcając z ul. Pawłowickiej, asfaltowej. W drodze dojazdowej do działki sprzedawane są w tej cenie także udziały w wymiarze 1/40.
Położenie działki będzie atutem dla wielbicieli miasta i jednocześnie sielskich plenerów, wokół bowiem widoczne są pola. Na krańcu działki wysoki nasyp kolejowy (co sprawia, że jest całkowicie bezpieczny), odgraniczony dodatkowo rowem melioracyjnym. W połowie działki przebiega napowietrzna linia energetyczna, z możliwością jej przemieszczenia na koszt właściciela gruntu.
Dojazd do działki wydzielonym korytarzem szerokości 5,28 metrów, wzdłuż boku zabudowanej już działki. Przy sąsiednich działkach skrzynki energetyczne. Możliwy jest dostęp do sieci wodociągowej (zaledwie od kilku miesięcy), większość domów w okolicy posiada jednak studnie. Podobnie jest z gazem - w sąsiednich domach jest gaz, ale nie wszyscy korzystają z możliwości przyłącza gazowego. Nie ma natomiast, nawet w planach, sieci kanalizacyjnej.
Pawłowice to bardzo przyjemne osiedle skupione wokół przepięknego pałacu (obecnie własność Uniwersytetu Przyrodniczego). Dogodny dojazd do centrum miasta przez Zakrzów, oraz łatwy wyjazd na obwodnicę autostradową lub trasę S8.Gorąco polecam i zapraszam do oglądania!
Beata Łukasiewicz
tel. 601732146
Pośrednik odpowiedzialna zawodowo Alicja Franczyk, licencja zawodowa nr 2412.
Biuro Nieruchomości MAGNUS,
Wrocław, ul. Krakowska 52 nr lok 1,
tel. 71 7927275
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Oferta nr 52040940 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 52040940
Typ oferty Grunty - działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 450 000 PLN
Cena za m2 337 PLN
Powierzchnia 1 336 m2
Miejscowość Wrocław
Dzielnica Psie Pole
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Ulica/Osiedle Pawłowicka
Powiat Wrocław m.
Gmina Wrocław M.
Własność własność
Dojazd polna
Ogrodzenie częściowe
Położony w na przedmieściach