Grunty - działka rekreacyjna, 2 000 m2, Boguszów-Gorce

Grunty - działka rekreacyjna na sprzedaż, Boguszów-Gorce, Stary Lesieniec

Cena: 108 000 PLN

54 PLN/m2

Beata Łukasiewicz
nr licencji: 2412
601732146
mieszkania@magnus.wroc.pl

Opis

Polecam na sprzedaż piękne działki pod lasem, siedliskowe - w Starym Lesieńcu gm. Boguszów Gorce!

Oferta dla każdego marzącego o domu w górskiej okolicy! Ważna informacja: Kupujący nie płaci prowizji za pośrednictwo. Polecam Państwa uwadze duży obszar, który został podzielony na działki siedliskowo-usługowe o powierzchni od 2000 do 3000 m2 każda, z wewnętrzną drogą dojazdową. Do kilku pierwszych działek dojazd drogą asfaltową, potem polną. W sąsiedztwie osiedle domów jednorodzinnych. W planie zagospodarowania jest to obszar RM/UT, KDW. Z tekstu uchwały wynika, że te symbole określają teren zabudowy zagrodowej i/oraz agroturystycznej oraz obsługujących tę zabudowę dróg wewnętrznych, z dopuszczeniem przeznaczenia uzupełniającego, o którym mowa w § 5 ust. 2 i 3 wspomnianej uchwały. Na tym terenie - RM/UT, KDW, leżącym zresztą w granicach otuliny Parku Krajobrazowego Sudetów Wałbrzyskich ustala się minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej działki budowlanej na 60%, a maksymalna wysokość budynku mieszkalnego - 2 kondygnacje; natomiast maksymalna dopuszczalna wysokość budynków gospodarczych to 1 kondygnacja. Dachy powinny być strome o symetrycznych połaciach głównych, dwu- lub czterospadowe, o nachyleniach połaci od 40 do 45 stopni. Wyklucza się tzw.`ślepe` ściany. Opisywany wyżej teren RM/UT, KDW przecina istniejący gazociąg podwyższonego średniego ciśnienia Ø 500 1,6 MPa - do czasu zastąpienia go nowym gazociągiem Ø 300 1,6 MPa biegnącym po trasie wskazanej na rysunku planu. Wskazana na rysunku planu tymczasowa nieprzekraczalna linia zabudowy wzdłuż istniejącego gazociągu obowiązuje przy sytuowaniu zabudowy do czasu wyłączenia z eksploatacji odcinka istniejącego gazociągu i zastąpienia go nowym gazociągiem Ø 300. Żółte słupy oznaczające przebieg gazociągu są widoczne także na zdjęciach i w terenie.
Zapraszam po więcej informacji, oraz na wizję lokalną. Ładne, sielskie widoki, sąsiedztwo Parku Krajobrazowego a jednocześnie bliskość dużego miasta - Wałbrzycha, sytuuje te działki w wyjątkowo urodziwym i interesującym do życia lub wypoczynku miejscu.

Pośredniczymy też w sprzedaży domów modułowych o pow. 54 m2 (może być większa, wtedy cena metra jest niższa), od producenta, który dopasuje np. dach do wymogów MPZP). Cena w stanie surowym zamkniętym (bez fundamentów i przygotowania terenu, ale z oknami, drzwiami, orynnowaniem i atrapą skośnego dachu do zamocowania fotowoltaiki) to 117 500 zł. Więcej szczegółów w biurze. Przykładowe zdjęcia realizacji - moduł i wykończenie wnętrza pod klucz.
Pośredniczymy również w pozyskaniu kredytu na zakup nieruchomości i udzielamy porad prawnych dotyczących tego tematu. Zapraszam,
Beata Łukasiewicz
tel. 601 732 146
Biuro Nieruchomości MAGNUS,
Wrocław, ul. Krakowska 52 nr lok 1,
tel. 71 792 72 75

Pośrednik odpowiedzialna zawodowo Alicja Franczyk, licencja zawodowa nr 2412.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art 66 par 1 Kodeksu Cywilnego.


Oferta nr 53900940 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 53900940
Typ oferty Grunty - działka rekreacyjna
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 108 000 PLN
Cena za m2 54 PLN
Powierzchnia 2 000 m2
Miejscowość Boguszów-Gorce
Dzielnica Stary Lesieniec
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Ulica/Osiedle Św. Barbary
Powiat wałbrzyski
Gmina Boguszów-Gorce