Budownictwo

MAGNUS Alicja Franczyk Sławomir Franczyk Spółka Jawna istnieje od 2004 roku . Powstała z połączenia dwóch podmiotów gospodarczych : MAGNUS REGIONALNA GIEŁDA NIERUCHOMOŚCI Alicja Franczyk  (działająca od 1999 roku) oraz FRABUD Sławomir Franczyk (działająca od  2000 roku).

W zakresie świadczonych usług budowlanych MAGNUS Sp. J. oferujemy organizację i prowadzenie inwestycji od projektu z uzgodnieniami do zakończenia budowy „pod klucz” wraz z całą dokumentacją powykonawczą obiektów użyteczności publicznej oraz kompleksów mieszkalno- usługowych.

Do każdego projektu podchodzimy z pasją oraz zaangażowaniem. Nieustannie doskonalimy nasze umiejętności i wiedzę poznając innowacyjne technologie oraz systemy pracy, które pozwalają nam na profesjonalną  obsługę inwestycji budowlanych.

Przez lata naszej działalności zyskaliśmy miano solidnej firmy, która dzięki doświadczonej kadrze inżynierskiej oraz załodze o wysokich kwalifikacjach sprawdziła się w realizacjach z niezwykle krótkim terminem jak i czynnych obiektach na terenie całego kraju.

Współpraca ze sprawdzonymi wykonawcami robót specjalistycznych i instalacji branżowych oraz wykorzystywanie materiałów posiadających wymagane opinie, atesty i świadectwa dopuszczenia do stosowania ,pozwala nam zrealizować każde postawione przed nami zadanie.

NAS KLIENCI …
Przez lata działalności realizowaliśmy kilkaset zleceń . Wśród naszych klientów są między innymi :

Bank BPH SA

PKO Bank Polski SA

Bank Zachodni WBK SA

Kredyt Bank SA

Bank Polska Kasa Opieki  SA

Alior Bank SA

Wyższa Szkoła Fizjoterapii Wrocław

-PZU SA

PZU ŻYCIE SA

Bank Pocztowy SA

Credit Agricole Bank Polska SA .

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.