Grunty - działka rolna, 3 329 m2, Nadolice Wielkie

Grunty - działka rolna na sprzedaż, Nadolice Wielkie

Cena: 49 935 PLN

15 PLN/m2

Beata Łukasiewicz
nr licencji: 2412
601732146
mieszkania@magnus.wroc.pl

Opis

Na sprzedaż malownicza działka rolna w Nadolicach Wielkich, gm. Czernica!
Ważna informacja: Kupujący nie płaci prowizji za pośrednictwo. Oferuję Państwu działkę o pow. 3329 m2. Grunty orne klasy IV a i IV b. Z tą działką sąsiaduje jeszcze jedna o powierzchni 3334 m2, również do zbycia. Z każdą działką sprzedawane są udziały - 1/9 w wewnętrznej drodze dojazdowej, w cenie 5000 zł za udział.
Działki zlokalizowane są w południowej części wsi, za torami kolejowymi, poza zabudowaniami mieszkalnymi. Z trzech stron otoczone są rowem melioracyjnym (przeważnie suchym, lecz dość głębokim). Na części ciągnie się brzozowy zagajnik, ok.15 letni. Dojazd do działek drogą gruntową. W sąsiedztwie działek zabudowania gazociągowe Gaz-Systemu. W odległości ok. 500 m tory kolejowe i rozbudowywana infrastruktura dworca Nadolice Małe.
Przeznaczenie w MPZP: 11R, 5 KDR, 7 i 8 WS (wody śródlądowe). W treści planu zagospodarowania na terenach rolniczych oznaczonych od 1 R do 33 R. dopuszcza się lokalizację:m.in. zadrzewień i zakrzewień, stawów hodowlanych za wyjątkiem terenów położonych w bezpośrednim sąsiedztwie linii kolejowej, niezbędnych dróg do obsługi terenów rolniczych, urządzeń wodnych kształtujących stosunki wodne, w tym urządzeń melioracyjnych i zbiorników wodnych, ciągów pieszych i rowerowych (w tym również szlaków turystycznych). Natomiast zakazuje się lokalizacji wszelkich obiektów kubaturowych . Tereny wód śródlądowych, oznaczone na rysunku planu symbolami 1 WS−21 WS (cieki wodne, rowy melioracyjne) - nakazuje się ochronę wód powierzchniowych wraz z szatą roślinną w ich najbliższym sąsiedztwie oraz wód podziemnych, 2) dopuszcza się przykrycie rowów melioracyjnych, likwidację oraz zmianę ich przebiegu, 3)wprowadza się obowiązek pozostawienia wolnego pasa terenu przy rowach melioracyjnych i ciekach wodnych o szerokości minimum 3 m celem zapewnienia dostępu do rowów i cieków wodnych oraz umożliwienia ich konserwacji (w tym również urządzeń wodnych).
Polecam działki rolne wielbicielom natury (możliwość posiadania własnego lasu, oczka wodnego!) i sielskich klimatów. Zapraszam na niezobowiązującą prezentację.
Beata Łukasiewicz
tel. 601 732146
Biuro Nieruchomości MAGNUS,
Wrocław, ul. Krakowska 52 nr lok 1,
tel. 717927275.
Pośrednik odpowiedzialna zawodowo Alicja Franczyk, licencja zawodowa nr 2412.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art 66 par 1 Kodeksu Cywilnego.
Oferta nr 52670940 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 52670940
Typ oferty Grunty - działka rolna
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 49 935 PLN
Cena za m2 15 PLN
Powierzchnia 3 329 m2
Miejscowość Nadolice Wielkie
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Ulica/Osiedle okolice Stacji kolejowej Nadolice Małe
Powiat wrocławski
Gmina Czernica
Własność własność
Dojazd polna
Ogrodzenie brak
Kształt działki prostokat
Położony w na wsi